Historial de la composició: Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals (CCMA)

Grups parlamentaris

Grup Parlamentari de Ciutadans
Grup Parlamentari de Junts per Catalunya
Grup Parlamentari Republicà
Grup Parlamentari Socialistes i Units per Avançar
Grup Parlamentari de Catalunya en Comú Podem
Grup Mixt

Personal de suport

Vicepresident
  • I. Sr. Ruben Wagensberg Ramon

    Alta: 06/07/2018 (BOPC, 124)

    Substitueix a: H. Sr. Bernat Solé i Barril

    Baixa: 22/12/2020

Secretària
  • I. Sra. Anna Geli i España

    Alta: 25/04/2018

    Baixa: 27/04/2018

    Substituït/ïda per: I. Sr. Francesc Ten i Costa

Secretari
  • I. Sr. Francesc Ten i Costa

    Alta: 01/06/2018 (BOPC, 93)

    Substitueix a: I. Sra. Anna Geli i España

    Baixa: 22/12/2020