Agenda parlamentària

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

9 de setembre de 2019 - 15 de setembre de 2019

9 de setembre de 2019 - 15 de setembre de 2019

Dilluns, 9

Dilluns, 9

13:15h

Acte de signatura d'un conveni amb el Museu Nacional d'Art de Catalunya per exposar al Parlament obres del fons del museu

17:30h

Roger Torrent rep els representants d'ADIFOLK

Dimarts, 10

Dimarts, 10

10:00h

Mesa del Parlament

11:00h

Junta de Portaveus

20:00h

Acte de lliurament de la Medalla d'Honor del Parlament en la categoria d'or a Òscar Camps i Carola Rackete

Emissió en directe.

Dimecres, 11

Dimecres, 11

09:05h

Ofrena floral de la Mesa al monument de Rafael Casanova

10:00h

El vicepresident primer, Josep Costa, participa, per delegació del president, en l'ofrena floral institucional conjunta a la tomba de Rafael Casanova

22:00h

Acte institucional de la Diada Nacional de Catalunya

Dijous, 12

Dijous, 12

19:30h

Roger Torrent assisteix al lliurament del Premi Trajectòria i clou l'acte

Divendres, 13

Divendres, 13

12:00h

El president rep una delegació de Gure Esku Dago

Dissabte, 14

Dissabte, 14

11:00h

Roger Torrent visita l'Ajuntament de Llívia

12:30h

El president inaugura la plaça de la República de Das i visita l'Ajuntament de la població ceretana

14:00h

Roger Torrent dina amb els alcaldes de la Cerdanya

16:00h

El president visita el consistori de Fontanals de la Cerdanya i inaugura les obres de condicionament de la plaça de l'Ajuntament

17:00h

Roger Torrent participa a la presentació del llibre '50 Aniversari del municipi de Fontanals de Cerdanya (1969 - 2019)'

20:30h

El president és entrevistat al programa 'Aquí parlem'

Cerca bàsica dins d'aquesta secció