Agenda parlamentària

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

10 de desembre de 2018 - 16 de desembre de 2018

10 de desembre de 2018 - 16 de desembre de 2018

Dilluns, 10

Dilluns, 10

09:30h

El president es reuneix amb els presos al Centre Penitenciari Lledoners

11:30h

Conferència de premsa del Grup de JxCat per valorar l'actualitat política

Emissió en directe. Canal 1

13:30h

Conferència de premsa de Santi Rodríguez (PPC) per valorar l'actualitat política

Emissió en directe. Canal 1

17:00h

Acte de commemoració del setantè aniversari de la Declaració universal dels drets humans

Emissió en directe. Canal 1

19:00h

El president assisteix a l'acte de lliurament dels Premis solidaris ONCE Catalunya

Dimarts, 11

Dimarts, 11

10:00h

Mesa del Parlament

11:00h

Junta de Portaveus

12:40h

Conferència de premsa de la portaveu del Grup del PSC-Units, Eva Granados, per valorar l'actualitat política

Emissió en directe. Canal 2

13:00h

Comissió d'Economia i Hisenda

Emissió en directe. Canal 1

13:00h

Conferència de premsa del Grup de Cs per valorar l'actualitat política

Emissió en directe. Canal 2

13:20h

Conferència de premsa de la portaveu del Grup de CatECP, Susanna Segovia, per valorar l'actualitat política

Emissió en directe. Canal 2

15:00h

Comissió d'Investigació sobre els Atemptats del 17 i el 18 d'Agost de 2017

Emissió en directe. Canal 1

15:00h

Comissió de Polítiques de Joventut

Emissió en directe. Canal 2

15:00h

Ponència: Proposició de llei d'Espais Agraris

15:05h

Comissió de la Infància

Emissió en directe. Canal 3

17:00h

El president rep els organitzadors de la iniciativa "Cims per la llibertat"

18:00h

Presentació del monogràfic de la revista 'Àmbits de Política i Societat' sobre els partits polítics

Emissió en directe. Canal 3

19:30h

El president participa a l'acte de commemoració del quarantè aniversari d'Europa Press

Dimecres, 12

Dimecres, 12

09:30h

Comissió de Matèries Secretes i Reservades

10:00h

Ple del Parlament

Emissió en directe. Canal 1

Dijous, 13

Dijous, 13

09:31h

Ple del Parlament

Emissió en directe. Canal 1

14:00h

Comissió de Salut

Emissió en directe. Canal 2

20:00h

Acte de presentació del manifest de representants i exrepresentants de cambres parlamentàries en suport de Carme Forcadell, organitzat pels expresidents Joan Rigol, Ernest Benach i Núria de Gispert

Emissió en directe. Canal 1

Divendres, 14

Divendres, 14

10:30h

Intergrup de Població, Desenvolupament i Salut Reproductiva

11:30h

El president rep la Cònsol General d'Itàlia a Barcelona, Gaia Lucilla

11:30h

 

Intergrup de Població, Desenvolupament i Salut Reproductiva

Emissió en directe. Canal 1

12:30h

El president rep els representants de Justícia i Pau

17:00h

Roger Torrent i la presidenta del Parlament de Gal·les, Elin Jones, visiten la presidenta Carme Forcadell

20:00h

El president assisteix a la 68a Nit de Santa Llúcia - Festa de les Lletres Catalanes

Cerca bàsica dins d'aquesta secció