Agenda Parlamentària

Abril
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

23 d'abril de 2018 - 29 d'abril de 2018

23 d'abril de 2018 - 29 d'abril de 2018

Dilluns, 23

Dilluns, 23

10:30h

El president col·labora en la campanya "Roses contra l'oblit", organitzada per l'associació Amics de la Gent Gran

12:00h

El president passeja pel centre de Barcelona amb motiu de la diada de Sant Jordi

13:00h

El president participa a l'acte "Plaça Catalunya groga"

Dimarts, 24

Dimarts, 24

10:00h

Mesa del Parlament

11:00h

Junta de Portaveus

12:20h

Aneu al Canal Parlament

Conferència de premsa d'Alejandro Fernández (PPC), per valorar l'actualitat política

Emissió en directe. Canal 1

13:20h

Aneu al Canal Parlament

Conferència de premsa d'Elisenda Alamany (CatECP) per valorar l'actualitat política

Emissió en directe. Canal 1

13:40h

Aneu al Canal Parlament

Conferència de premsa del PSC-Units per valorar l'actualitat política

Emissió en directe. Canal 1

Dimecres, 25

Dimecres, 25

10:00h

Aneu al Canal Parlament

Ple del Parlament

Emissió en directe. Canal 1

12:30h

Comissió de l'Estatut dels Diputats

12:45h

Comissió de Peticions

13:00h

Comissió de Matèries Secretes i Reservades

13:15h

Comissió del Síndic de Greuges

13:30h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

13:45h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

14:00h

Comissió d'Investigació sobre els Atemptats del 17 i el 18 d'Agost de 2017

Cerca bàsica dins d'aquesta secció