Agenda parlamentària

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

2 de novembre de 2026 - 8 de novembre de 2026

Dilluns, 2

15:30h

Ponència: Proposició de llei de modificació de la Llei 5/2008, del dret de les dones a erradicar la violència masclista

Sessió ordinària

Sala 6

(Aparició al web: 22/10/2026)

Dimarts, 3

09:30h

Ponència: Proposta per a presentar a la Mesa del Congrés dels Diputats la Proposició de llei de modificació del Reial decret legislatiu 8/2015, pel qual s'aprova el text refós de la Llei general de la Seguretat Social

Sessió ordinària

Sala 6

(Aparició al web: 20/10/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció