Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

2 d'octubre de 2017 - 8 d'octubre de 2017

Sessions dels ˛rgans 2 d'octubre de 2017 - 8 d'octubre de 2017

Dilluns, 2

Sessions dels ˛rgans Dilluns, 2

16:00h

Junta de Portaveus

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 29/09/2017)

Dimarts, 3

Sessions dels ˛rgans Dimarts, 3

15:00h

Comissiˇ d'Ensenyament

(Desconvocat/ada: 01/12/2017)

Dimecres, 4

Sessions dels ˛rgans Dimecres, 4

10:00h

Mesa del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 29/09/2017)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 02/10/2017)

13:15h

Mesa del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 04/10/2017)

13:20h

Junta de Portaveus

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 04/10/2017)

13:45h

Mesa del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 01/12/2017)

15:30h

Junta de Portaveus

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 04/10/2017)

Divendres, 6

Sessions dels ˛rgans Divendres, 6

15:30h

Mesa del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 06/10/2017)

15:35h

Junta de Portaveus

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 06/10/2017)

Cerca bÓsica dins d'aquesta secciˇ