Agenda parlamentària

Novembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

26 d'octubre de 2026 - 1 de novembre de 2026

Dilluns, 26

11:30h

Ponència: Projecte de llei del patrimoni cultural immaterial

Sessió ordinària

Sala 5

(Aparició al web: 15/10/2026)

15:00h

Comissió d'Igualtat i Feminisme

Comissió d'Igualtat i Feminisme

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 22/10/2026)

15:00h

Ponència: Proposició de llei de mesures urgents de protecció de la seguretat climàtica

Ponència: Proposició de llei de mesures urgents de protecció de la seguretat climàtica

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/10/2026)

Dimarts, 27

09:00h

Ponència: Proposició de llei de transport de persones en vehicles de fins a nou places

Ponència: Proposició de llei de transport de persones en vehicles de fins a nou places

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/10/2026)

09:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 23/10/2026)

10:00h

Comissió de Peticions

Comissió de Peticions

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/10/2026)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 23/10/2026)

15:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentació

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/10/2026)

15:00h

Comissió d'Esports

Comissió d'Esports

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/10/2026)

15:00h

Comissió d'Investigació sobre la Infiltració de Policies dels Cossos de l'Estat en els Moviments Socials, Polítics i Populars dels Països Catalans i sobre l'Espionatge amb Programari Espia per part del Regne d'Espanya

Comissió d'Investigació sobre la Infiltració de Policies dels Cossos de l'Estat en els Moviments Socials, Polítics i Populars dels Països Catalans i sobre l'Espionatge amb Programari Espia per part del Regne d'Espanya

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 22/10/2026)

Dimecres, 28

10:00h

Comissió d'Estudi sobre el Feixisme, el Racisme i els Discursos d'Odi

Comissió d'Estudi sobre el Feixisme, el Racisme i els Discursos d'Odi

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/10/2026)

10:00h

Comissió de Drets Socials i Inclusió

Comissió de Drets Socials i Inclusió

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/10/2026)

10:00h

Comissió de Territori i Habitatge

Comissió de Territori i Habitatge

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/10/2026)

15:00h

Comissió d'Interior i Seguretat Pública

Comissió d'Interior i Seguretat Pública

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/10/2026)

15:00h

Comissió de Cultura

Comissió de Cultura

Sessió ordinària

Sala 10

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2026)

15:00h

Comissió de Polítiques de Joventut

Comissió de Polítiques de Joventut

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 22/10/2026)

Dijous, 29

10:00h

Comissió de Justícia i Qualitat Democràtica

Comissió de Justícia i Qualitat Democràtica

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 22/10/2026)

15:00h

Comissió d'Unió Europea i Acció Exterior

Comissió d'Unió Europea i Acció Exterior

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 23/10/2026)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció