Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

26 de desembre de 2016 - 1 de gener de 2017

Dimarts, 27

10:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 23/12/2016)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció