Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

31 de gener de 2022 - 6 de febrer de 2022

Dilluns, 31

15:00h

Comissió d'Igualtat i Feminismes

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 26/01/2022)

Dimarts, 1

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 01/02/2022)

10:30h

Mesa Ampliada

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 28/01/2022)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 28/01/2022)

15:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Món Rural

(Desconvocat/ada: 22/04/2022)

15:00h

Comissió d'Estudi sobre el Desplegament d'un Sistema Educatiu Inclusiu

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 28/01/2022)

Dimecres, 2

10:00h

Comissió de Drets Socials

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 31/01/2022)

10:00h

Comissió de Polítiques Digitals i Territori

(Desconvocat/ada: 22/04/2022)

15:00h

Comissió d'Interior

(Desconvocat/ada: 22/04/2022)

15:00h

Comissió de Cultura

(Desconvocat/ada: 22/04/2022)

15:00h

Comissió de Polítiques de Joventut

(Desconvocat/ada: 22/04/2022)

18:00h

Comissió de l'Estatut dels Diputats

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/02/2022)

Dijous, 3

10:00h

Comissió de Salut

(Desconvocat/ada: 22/04/2022)

13:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 02/02/2022)

15:00h

Comissió d'Empresa i Treball

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 12/02/2022)

17:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària - Emissió en llengua de signes

Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/02/2022)

Divendres, 4

09:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 28/01/2022)

10:45h

Mesa Ampliada

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 03/02/2022)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 03/02/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció