Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

16 de març de 2015 - 22 de març de 2015

Sessions dels òrgans 16 de març de 2015 - 22 de març de 2015

Dilluns, 16

Sessions dels òrgans Dilluns, 16

15:00h

Comissió d'Investigació sobre el Frau i l'Evasió Fiscals i les Pràctiques de Corrupció Política

Sessió ordinària
Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 11/03/2015)

16:00h

Comissió del Síndic de Greuges

Sessió ordinària
Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 11/03/2015)

Dimarts, 17

Sessions dels òrgans Dimarts, 17

09:45h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 13/03/2015)

17:00h

Intergrup de Suport a la Bicicleta

Sessió ordinària
Sala 2

(Aparició al web: 05/03/2015)

Dimecres, 18

Sessions dels òrgans Dimecres, 18

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 13/03/2015)

Dijous, 19

Sessions dels òrgans Dijous, 19

09:02h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 18/03/2015)

14:00h

Comissió d'Estudi de les Polítiques Públiques en Matèria d'Economia Col·laborativa

Sessió ordinària. En acabar la sessi?en?a del mat
Sala 1

(Aparició al web: 18/03/2015)

14:00h

Comissió de Benestar, Família i Immigració

Sessió ordinària. En acabar la reuni?en?a del mat
Sala 2

(Aparició al web: 18/03/2015)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció