Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

2 de juliol de 2018 - 8 de juliol de 2018

Sessions dels ˛rgans 2 de juliol de 2018 - 8 de juliol de 2018

Dilluns, 2

Sessions dels ˛rgans Dilluns, 2

17:00h

Mesa del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 29/06/2018)

17:10h

Junta de Portaveus

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 29/06/2018)

Dimarts, 3

Sessions dels ˛rgans Dimarts, 3

10:00h

Mesa del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 29/06/2018)

Dimecres, 4

Sessions dels ˛rgans Dimecres, 4

09:30h

Comissiˇ de MatŔries Secretes i Reservades

Sessiˇ secreta
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 28/06/2018)

10:00h

Ple del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Salˇ de sessions

Emissiˇ en directe. Canal 1

(Apariciˇ al web: 29/06/2018)

Dijous, 5

Sessions dels ˛rgans Dijous, 5

09:02h

Ple del Parlament

Sessiˇ ordinÓria (continuaciˇ)
Salˇ de sessions

Emissiˇ en directe. Canal 1

(Apariciˇ al web: 05/07/2018)

17:00h

Junta de Portaveus

Sessiˇ ordinÓria. o en acabar la sessiˇ plenÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 05/07/2018)

Divendres, 6

Sessions dels ˛rgans Divendres, 6

10:00h

Comissiˇ de Control de l'Actuaciˇ de la Corporaciˇ Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessiˇ ordinÓria
Sala de grups

Emissiˇ en directe. Canal 1

(Apariciˇ al web: 03/07/2018)

Cerca bÓsica dins d'aquesta secciˇ