Agenda parlamentària

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

31 de desembre de 2018 - 6 de gener de 2019

31 de desembre de 2018 - 6 de gener de 2019

Dijous, 3

Dijous, 3

12:00h

Conferència de premsa d'Alejandro Fernández (PPC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/01/2019)

Divendres, 4

Divendres, 4

10:00h

Roger Torrent rep el president de Foment del Treball, Josep Sánchez Llibre

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 03/01/2019)

12:30h

El president visita l'exposició 'Kosmos Panikkar'

Barcelona

(Aparició al web: 03/01/2019)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció