Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

30 d'octubre de 2017 - 5 de novembre de 2017

30 d'octubre de 2017 - 5 de novembre de 2017

Dilluns, 30

Dilluns, 30

16:00h

Conferència de premsa de la CUP

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/10/2017)

Divendres, 3

Divendres, 3

12:00h

Conferència de premsa del síndic de greuges, Rafael Ribó

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/11/2017)

13:00h

Conferència de premsa de Marta Pascal

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/11/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció