Inici SIAP > Activitat i intervencions


Activitat i intervencions
Llista d'adscripcions de Rodríguez Fernández, José

Legislatura d'obertura
Interval de dates des de fins a
Adscripcions només vigents

Descripció de l'entitat Circumscripció electoral de Barcelona
Càrrec Diputat
Data d'alta 28.05.2019
 
Descripció de l'entitat Comissió d'Igualtat de les Persones
Càrrec Membre
Data d'alta 03.06.2019
 
Descripció de l'entitat Comissió d'Interior
Càrrec Membre
Data d'alta 15.07.2019
 
Descripció de l'entitat Comissió de la Infància
Càrrec Membre
Data d'alta 03.06.2019
 
Descripció de l'entitat Comissió de Polítiques de Joventut
Càrrec Membre
Data d'alta 06.06.2019
 
Descripció de l'entitat Comissió de Territori
Càrrec Membre
Data d'alta 30.05.2019
 
Descripció de l'entitat Grup de Treball sobre el Sistema de Protecció de la Infància i l'Adolescència
Càrrec Membre
Data d'alta 19.02.2020
 
Descripció de l'entitat Grup Parlamentari Republicà
Càrrec Membre
Data d'alta 28.05.2019
 
Descripció de l'entitat Mesa de la Comissió de Territori
Càrrec Secretari
Data d'alta 18.09.2019
 
Descripció de l'entitat Ple del Parlament
Càrrec Diputat
Data d'alta 28.05.2019
 
Descripció de l'entitat Ponència: Proposició de llei de mesures per a la prevenció i el tractament del maltractament infantil
Càrrec Membre
Data d'alta 15.01.2020
 
Descripció de l'entitat Portaveus dels grups parlamentaris en la Comissió de la Infància
Càrrec Portaveu
Data d'alta 13.02.2020