Informació del grup d'interès

Agrupació de Fabricants de Ciment de Catalunya

Número de registre:
17459
Data de registre:
13/02/2019
La informació sobre aquesta entitat es va modificar per última vegada el:
13/02/2019
Nom de la persona, entitat o organització:
Agrupació de Fabricants de Ciment de Catalunya
Domicili o seu social:
C/ València, 245 3º 5ª
08007 Barcelona
Nom de la persona legalment responsable de l'entitat o que assumeix la representació d'una organització que no té personalitat jurídica:
Alejandro Josa García Tornel
Finalitats i objectius de l'entitat o organització:
Represenció del sector del ciment amb les diferents administracions
Nom dels professionals de l'entitat encarregats de les activitats incloses en el Registre:
Alejandro Josa García-Tornel
Salvador Fernández Capo
Manel Guillem Ballesteros
Tomàs Sánchez García
Vicente Pedro Salvá
Rafael Oyagüez López
Identificador de grup d'interès de la Generalitat:
1322

Aquest grup està registrat en el Registre de grups d'interès de la Generalitat.



Agenda

Aquesta agenda mostra l'activitat del grup d'interès seleccionat

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

16 de setembre de 2019 - 22 de setembre de 2019

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.

16 de setembre de 2019 - 22 de setembre de 2019