Informació del grup d'interès

FOMENT DEL TREBALL

Sol·licitud de registre:
17453
Data de sol·licitud:
01/02/2019
La informació sobre aquesta entitat es va modificar per última vegada el:
01/02/2019
Nom de la persona, entitat o organització:
FOMENT DEL TREBALL
Domicili o seu social:
Via Laietana, 32
08003 Barcelona
Nom de la persona legalment responsable de l'entitat o que assumeix la representació d'una organització que no té personalitat jurídica:
Josep Sánchez Llibre
Finalitats i objectius de l'entitat o organització:
Patronal Catalana



Agenda

Aquesta agenda mostra l'activitat del grup d'interès seleccionat

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

16 de gener de 2017 - 22 de gener de 2017

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.

16 de gener de 2017 - 22 de gener de 2017