Informació del grup d'interès

Seqirus Spain SL

Número de registre:
17446
Data de registre:
04/12/2018
La informació sobre aquesta entitat es va modificar per última vegada el:
04/12/2018
Categoria:
- Empreses i grups d'empreses
Nom de la persona, entitat o organització:
Seqirus Spain SL
Domicili o seu social:
Avenida Meridiana, 354. 3ºB. 08027. Barcelona
Web corporatiu:
https://www.seqirus.com/
Nom de la persona legalment responsable de l'entitat o que assumeix la representació d'una organització que no té personalitat jurídica:
Antonio Aznar Vergara
Noms de les persones que integren els òrgans de direcció:
Toni Lloret
Finalitats i objectius de l'entitat o organització:
Seqirus es una empresa farmacéutica del grupo internacional australiano CSL. Con una dilatada experiencia en la fabricación y distribución de soluciones frente a la gripe que se remonta a la pandemia de 1918.
Àmbits materials d'interès sobre els quals es projecta l'activitat:
Salut
Universitats, recerca i innovació
Nom dels professionals de l'entitat encarregats de les activitats incloses en el Registre:
Toni Lloret Parellada
Import i font dels recursos percebuts del sector públic:
N/A



Agenda

Aquesta agenda mostra l'activitat del grup d'interès seleccionat

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

2 de setembre de 2019 - 8 de setembre de 2019

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.