Informació del grup d'interès

ENDESA, S. A.

Número de registre:
17443
Data de registre:
08/11/2018
La informació sobre aquesta entitat es va modificar per última vegada el:
31/10/2018
Nom de la persona, entitat o organització:
ENDESA, S. A.
Domicili o seu social:
Avinguda de Vilanova, 12
08018 Barcelona
Nom de la persona legalment responsable de l'entitat o que assumeix la representació d'una organització que no té personalitat jurídica:
ISABEL BUESA GAMBAU
Finalitats i objectius de l'entitat o organització:
Generació, distribució i comercialització d'energia.
Nom dels professionals de l'entitat encarregats de les activitats incloses en el Registre:
ISABEL BUESA GAMBAU
SILVIA JEREZ RICO
Identificador de grup d'interès de la Generalitat:
705

Aquest grup està registrat en el Registre de grups d'interès de la Generalitat.



Agenda

Aquesta agenda mostra l'activitat del grup d'interès seleccionat

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

23 de setembre de 2019 - 29 de setembre de 2019

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.

23 de setembre de 2019 - 29 de setembre de 2019