Informació del grup d'interès

Fundació Privada d'Empresaris FemCAT

Número de registre:
17407
Data de registre:
08/03/2018
La informació sobre aquesta entitat es va modificar per última vegada el:
15/10/2019
Nom de la persona, entitat o organització:
Fundació Privada d'Empresaris FemCAT
Domicili o seu social:
Via Laietana, 39. 08003 Barcelona
Nom de la persona legalment responsable de l'entitat o que assumeix la representació d'una organització que no té personalitat jurídica:
Pau Relat
Finalitats i objectius de l'entitat o organització:
La proposició, desenvolupament d'iniciatives i la generació d'un estat d'opinió favorable al desenvolupament social, econòmic i cultural de Catalunya, així com afavorir la seva projecció arreu del món.
Nom dels professionals de l'entitat encarregats de les activitats incloses en el Registre:
Pau Relat
Teresa Navarro
Laura Rius
Identificador de grup d'interès de la Generalitat:
550

Aquest grup està registrat en el Registre de grups d'interès de la Generalitat.



Agenda

Aquesta agenda mostra l'activitat del grup d'interès seleccionat

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

24 de gener de 2022 - 30 de gener de 2022

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.