Informació del grup d'interès

Associació Plataforma de Psicòlegs d'Execució Penal

Número de registre:
17328
Data de registre:
30/05/2017
La informació sobre aquesta entitat es va modificar per última vegada el:
15/10/2018
Nom de la persona, entitat o organització:
Associació Plataforma de Psicòlegs d'Execució Penal
Domicili o seu social:
C/ Cartella, 15-17, 5º 1ª
08031 Barcelona
Nom de la persona legalment responsable de l'entitat o que assumeix la representació d'una organització que no té personalitat jurídica:
Nuria Galver Rallo
Finalitats i objectius de l'entitat o organització:
La finalitat de l?associació és que malgrat la diferenciació professional respecte de diferents rols que desenvolupa el psicòleg dins del mateix àmbit d?execució penal (alguns més encarats a la victimologia, altres a treballar la rehabilitació de l?agressor, alguns amb tasques més sanitàries, o més forenses, o criminològiques, etc.) tots tenen el mateix marc organitzatiu i legislatiu comú, i per tant es busca un espai de trobada i posada en comú de les inquietuds i necessitats relatives al rol professional del psicòleg que treballa en aquest àmbit. Tanmateix es persegueix vetllar pels interessos comuns així com la unió de forces per lluitar per la consecució de fites formatives i professionals comuns, i donat l?elevat nombre d?intrusisme existent, pel digne reconeixement de la professió i l?excel.lència professional.
Nom dels professionals de l'entitat encarregats de les activitats incloses en el Registre:
Nuria Galver Rallo
José Luís Ortíz Pastora
Maria Gemma López Ramos
Xenia Blaya Teruel
Juan José Martínez Alcaraz
Aurelia Romero Martos
Maria Isabel Molina Fernández
María del Carmen Díaz del Álamo
Identificador de grup d'interès de la Generalitat:
698

Aquest grup està registrat en el Registre de grups d'interès de la Generalitat.



Agenda

Aquesta agenda mostra l'activitat del grup d'interès seleccionat

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

16 de maig de 2022 - 22 de maig de 2022

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.