Informació del grup d'interès

SINDICAT DEL TAXI DE CATALUNYA

Número de registre:
17140
Data de registre:
14/03/2017
La informació sobre aquesta entitat es va modificar per última vegada el:
14/06/2017
Categoria:
- Col·legis professionals, associacions professionals i sindicats
Nom de la persona, entitat o organització:
SINDICAT DEL TAXI DE CATALUNYA
Domicili o seu social:
Carrer de la Marina, 82
08018 - Barcelona
Web corporatiu:
http://www.stac.cat
Nom de la persona legalment responsable de l'entitat o que assumeix la representació d'una organització que no té personalitat jurídica:
Luis Berbel Salcedo
Noms de les persones que integren els òrgans de direcció:
Luis Berbel Salcedo
Antonio Servós Murgo
Carlos Fernández Romero
Finalitats i objectius de l'entitat o organització:
Defensa i representació del col·lectiu de taxistes autònoms de Catalunya
Àmbits materials d'interès sobre els quals es projecta l'activitat:
Comerç, consum i turisme
Mobilitat i transport
Nom dels professionals de l'entitat encarregats de les activitats incloses en el Registre:
Luis Berbel Salcedo
Antonio Servós Murgo
Carlos Fernández Romero
Import i font dels recursos percebuts del sector públic:
0,00€



Agenda

Aquesta agenda mostra l'activitat del grup d'interès seleccionat

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

26 de juny de 2023 - 2 de juliol de 2023

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.