Informació del grup d'interès

Fundació privada per a la Xarxa Oberta, Lliure i Neutral, guifi.net

Número de registre:
17039
Data de registre:
17/02/2017
La informació sobre aquesta entitat es va modificar per última vegada el:
17/02/2020
Nom de la persona, entitat o organització:
Fundació privada per a la Xarxa Oberta, Lliure i Neutral, guifi.net
Domicili o seu social:
C/ Jaume I el Conqueridor, 3, 4t 1a
08500 Vic
Nom de la persona legalment responsable de l'entitat o que assumeix la representació d'una organització que no té personalitat jurídica:
Ramon Roca Tió
Finalitats i objectius de l'entitat o organització:
Construcció d'una xarxa de telecomunicacions de comuns en economia col·laborativa seguint els principis de gestió dels béns comuns. Xarxa oberta, lliure i neutral, per a tothom en igualtat de condicions i a l'abast dels operadors de telecomunicacions per garantir al dret humà d'accés a Internet.
Identificador de grup d'interès de la Generalitat:
510

Aquest grup està registrat en el Registre de grups d'interès de la Generalitat.



Agenda

Aquesta agenda mostra l'activitat del grup d'interès seleccionat

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

17 de gener de 2022 - 23 de gener de 2022

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.