Informació del grup d'interès

ATTC - Associació de Teleoperadors i Telegestors de Catalunya

Número de registre:
17032
Data de registre:
17/02/2017
La informació sobre aquesta entitat es va modificar per última vegada el:
15/02/2017
Categoria:
Cat.II - Col·legis professionals, associacions professionals i sindicats.
Nom de la persona, entitat o organització:
ATTC - Associació de Teleoperadors i Telegestors de Catalunya
Domicili o seu social:
Segle XX, 45 2n 1ª
E-08041 Barcelona
Web corporatiu:
http://www.attc.cat
Nom de la persona legalment responsable de l'entitat o que assumeix la representació d'una organització que no té personalitat jurídica:
Josep Molins i Gilabert
Noms de les persones que integren els òrgans de direcció:
Josep Molins i Gilabert - President de la Junta Rectora
Núria Fabregat i Casoliva -Secretària de la Junta
Armando Fernandez Redondo - Tresorer
Finalitats i objectius de l'entitat o organització:
Defensa, protecció i promoció dels valors i drets professionals i laborals, del colectiu de teleoperadors i telegestors de missió crítica de Catalunya.
Àmbits materials d'interès sobre els quals es projecta l'activitat:
Administracions públiques i sector públic
Cooperació al desenvolupament
Igualtat
Interior
Justícia
Mitjans de comunicació i societat de la informació
Participació ciutadana
Transparència i govern obert
Treball
Nom dels professionals de l'entitat encarregats de les activitats incloses en el Registre:
Josep Molins i Gilabert
Núria Fabregat i Casoliva
Import i font dels recursos percebuts del sector públic:
No en té.



Agenda

Aquesta agenda mostra l'activitat del grup d'interès seleccionat

Agost
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

2 d'agost de 2021 - 8 d'agost de 2021

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.