• Compartir les emissions

Els vídeos que integren les sessions es van publicant a mesura que estan disponibles. Això implica que mentre se'n fa el processament es pot consultar la part inicial d'una sessió, ja processada, però encara no totes les intervencions.

Últims vídeos publicats

Cerca de vídeos al Canal Parlament

Logo de Google Translate Aquesta eina facilita la traducció automàtica dels continguts del web. El Parlament no es fa responsable de les versions obtingudes, que no tenen caràcter oficial.


Tecnologia de Traductor

Un cop seleccionat l'idioma de navegació obtindreu la traducció a l'idioma triat.

Aquesta eina facilita la traducció automàtica dels continguts del web. El Parlament no es fa responsable de les versions obtingudes, que no tenen caràcter oficial.


Versions oficials de textos aprovats

Destacat de la pàgina de Twitter del Parlament de Catalunya
Destacat de la pàgina de Facebook del Parlament de Catalunya
Destacat del canal de Youtube del Parlament de Catalunya
Descarregueu-vos les aplicacions gratuïtes per a dispositius mòbils

AGENDA

Avui a les 10:00h
La presidenta rep el cònsol general d'Hongria a Barcelona, Barnabás Kovács
Aneu al Canal Parlament Avui a les 10:00h
Comissió de Justícia
Sessió ordinària
Aneu al Canal Parlament Avui a les 10:00h
Comissió de Salut
Sessió ordinària
Aneu al Canal Parlament Avui a les 10:00h
Comissió de Treball
Sessió ordinària
Avui a les 11:30h
La presidenta rep els representants del Col·legi d'Aparelladors, Arquitectes Tècnics i Enginyers d'Edificació de Barcelona
Aneu al Canal Parlament Avui a les 12:00h
Conferència de premsa del grup de C's
Avui a les 12:00h
Ponència: Proposició de llei de la renda garantida de ciutadania establerta per l'article 24.3 de l'Estatut d'autonomia de Catalunya
Sessió ordinària
Avui a les 14:45h
Grup de Treball de Control del Principi de Subsidiarietat i de Seguiment del Dret de la Unió Europea
Sessió ordinària
Aneu al Canal Parlament Avui a les 15:00h
Comissió d'Empresa i Coneixement
Sessió ordinària
Aneu al Canal Parlament Avui a les 15:00h
Comissió d'Acció Exterior i Cooperació, Relacions Institucionals i Transparència
Sessió ordinària
Avui a les 18:30h
La presidenta participa al col·loqui amb Pimec Joves
Calendari de plens
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

Diputats de la XI Legislatura

El Parlament a Twitter

Accés als butlletins oficials i als diaris de sessions, en format PDF.

El portal del Parlament està optimitzat per a les darreres versions de navegadors i per a una resolució mínima de pantalla de 1024 x 768.