• Compartir les emissions

Els vídeos que integren les sessions es van publicant a mesura que estan disponibles. Això implica que mentre se'n fa el processament es pot consultar la part inicial d'una sessió, ja processada, però encara no totes les intervencions.

Últims vídeos publicats

Cerca de vídeos al Canal Parlament

Logo de Google Translate Aquesta eina facilita la traducció automàtica dels continguts del web. El Parlament no es fa responsable de les versions obtingudes, que no tenen caràcter oficial.


Tecnologia de Traductor

Un cop seleccionat l'idioma de navegació obtindreu la traducció a l'idioma triat.

Aquesta eina facilita la traducció automàtica dels continguts del web. El Parlament no es fa responsable de les versions obtingudes, que no tenen caràcter oficial.


Versions oficials de textos aprovats

Destacat de la pàgina de Twitter del Parlament de Catalunya
Destacat de la pàgina de Facebook del Parlament de Catalunya
Destacat del canal de Youtube del Parlament de Catalunya
Destacat del compte d'Instagram del Parlament de Catalunya
Descarregueu-vos les aplicacions gratuïtes per a dispositius mòbils

AGENDA

Dilluns, 23, a les 12:15h
El president del Consell de l'Audiovisual de Catalunya, Roger Loppacher, lliura a la presidenta el Llibre blanc de l'audiovisual de Catalunya
Aneu al Canal Parlament Dilluns, 23, a les 12:30h
Acte de presentació del Llibre blanc de l'audiovisual de Catalunya
Dilluns, 23, a les 21:00h
La presidenta assisteix a la 69a Gran Gala del Mundo Deportivo
Dimarts, 24, a les 10:00h
Mesa del Parlament
Sessió ordinària
Calendari de plens
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

En aquest calendari es mostren:

  • Sessions convocades

  • Sessions previstes

    • Dijous, 26 de gener de 2017

      Ple del Parlament

      Sessió ordinària (continuació).

Diputats de la XI Legislatura

El Parlament a Twitter

Accés als butlletins oficials i als diaris de sessions, en format PDF.

El portal del Parlament està optimitzat per a les darreres versions de navegadors i per a una resolució mínima de pantalla de 1024 x 768.